Automatyka przemysłowa i robotyka - o nas

Raion Automatyka to firma, której twórcy postawili przed sobą zadanie poprawienia wydajności i szybkości pracy w zakładach przemysłowych. Te cele osiągamy za pomocą nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Projektujemy i wykonujemy systemy automatyki. Naszą specjalnością jest budowa maszyn. Wykonujemy programowanie PLCoraz wdrażamy systemy Basic MES. Jednym z obszarów naszej pracy jest też robotyka oraz związana z nią automatyzacja linii pakujących i produkcyjnych – głównie stanowisk spawalniczych.

 

Duże zaplecze warsztatowe wykorzystujemy do prototypownia i produkcji wielu niestandardowych maszyn i urządzeń do przemysłu. Więcej szczegółowych informacji na temat zakresu naszej działalności zawiera oferta.

O nas

Kim jesteśmy

Naszą ekipę tworzą młodzi, pełni pasji ludzie. Są to m.in. konstruktorzy, projektanci, montażyści i programiści. Tym, co pozwala nam na tworzenie nowoczesnych i skutecznych rozwiązań dla przemysłu takich, jak budowa maszyn, programowanie PLC,systemy MES czy programowanie robotów, jest szerokie zaplecze warsztatowe. W połączeniu z umiejętnościami specjalistów oraz ich doświadczeniem, wynikającym z pracy w dziedzinie automatyki od wielu lat, pozwala to na tworzenie wielu przełomowych, nietuzinkowych rozwiązań.

 

Nasza praca jest także naszym hobby, dlatego każdą realizację dla Państwa traktujemy jak ciekawe wyzwanie. Nie boimy się proponować tego, czego nie proponował wcześniej nikt inny. Jeśli chcielibyście Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o naszej pracy, to zapraszamy na podstronę z ofertą naszej firmy.

68
PROJEKTÓW
zrealizowanych w ciągu roku
4392
LINIJEK KODU
napisanych w ciągu tygodnia
376
FILIŻANEK KAWY
wypitych w ciągu miesiąca

Zadowoleni Klienci

Michał Kuzikowski
Flexkon
Firma RAION Automatyka wywiązuje się w powierzonych zadań w sposób profesjonalny, dotrzymując terminów, wykazując zrozumienie dla potrzeb inwestora oraz zachowując doskonałą komunikację z klientem. Elastyczne podejście oraz szeroka i ugruntowana wiedza inżynierów z firmy RAION Automatyka sprawia, że współpraca z tą firmą przebiega płynnie, a wdrażane przez nią układy automatyki pracują niezawodnie i spełniają oczekiwania klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą RAION AUTOMATYKA i szczerze rekomendujemy ją jako rzetelnego kontrahenta biznesowego.
Ole
Extrudan
As a result, engineers from RAION AUTOMATYKA designed and built for us a machine which meets our needs, works reliably and provides high positioning accuracy. High quality materials, modern control system utilizing advanced sensors and ingenious control algorithms deployed in this machine guarantees continuous and sterling operation. Furthermore, RAION AUTOMATYKA engineers managed to achieve half the cycle time with respect to the assumed cycle time, which resulted in higher machine performance than we expected. We fully recomend RAION AUTOMATYKA Mateusz Bąk company, as a general industrial machine building company providing solutions which improve productivity in manufacturing and product handling processes.
Tomasz Kurowski
Brenderup
W grudnio 2015 w ramach budowania kultury Lean w naszej organizacji zleciliśmy konsorcjum firm SMART Project oraz RAION Automatyka wdrożenie systemu wspierającego zarządzanie produkcją Takt Time System na 4 liniach produkcyjnych. W toku dotychczasowej współpracy firma dała się poznać jak świadcząca wysoką jakość usług ale co ważniejsze, wykazująca szerokie zrozumienie potrzeb jako Klienta.