Automatyka przemysłowa i robotyka - o nas

Raion Automatyka to firma, której twórcy postawili przed sobą zadanie poprawienia wydajności i szybkości pracy w zakładach przemysłowych. Te cele osiągamy za pomocą nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Projektujemy i wykonujemy systemy automatyki. Naszą specjalnością jest budowa maszyn. Wykonujemy programowanie PLC oraz wdrażamy systemy Basic MES. Jednym z obszarów naszej pracy jest też robotyka oraz związana z nią automatyzacja linii pakujących i produkcyjnych – głównie stanowisk spawalniczych.

 

Duże zaplecze warsztatowe wykorzystujemy do prototypownia i produkcji wielu niestandardowych maszyn i urządzeń do przemysłu. Więcej szczegółowych informacji na temat zakresu naszej działalności zawiera oferta.

O nas

Kim jesteśmy

Naszą ekipę tworzą młodzi, pełni pasji ludzie. Są to m.in. konstruktorzy, projektanci, montażyści i programiści. Tym, co pozwala nam na tworzenie nowoczesnych i skutecznych rozwiązań dla przemysłu takich, jak budowa maszyn, programowanie PLC, systemy MES czy programowanie robotów, jest szerokie zaplecze warsztatowe. W połączeniu z umiejętnościami specjalistów oraz ich doświadczeniem, wynikającym z pracy w dziedzinie automatyki od wielu lat, pozwala to na tworzenie wielu przełomowych, nietuzinkowych rozwiązań.

 

Nasza praca jest także naszym hobby, dlatego każdą realizację dla Państwa traktujemy jak ciekawe wyzwanie. Nie boimy się proponować tego, czego nie proponował wcześniej nikt inny. Jeśli chcielibyście Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o naszej pracy, to zapraszamy na podstronę z ofertą naszej firmy.

68
PROJEKTÓW
zrealizowanych w ciągu roku
4392
LINIJEK KODU
napisanych w ciągu tygodnia
376
FILIŻANEK KAWY
wypitych w ciągu miesiąca

Zadowoleni Klienci

Jakub Kierzkowski
Express
Firma Raion Automatyka wykonała dla naszej firmy realizację modernizacji układu sterowania przemysłowej pralki chemicznej. Projekt obejmował dostarczenie elementów, montaż, oprogramowanie i uruchomienie. Projekt został wykonany z należytą starannością oraz z zachowaniem zakładanych terminów realizacji. Bardzo polecamy firmę Raion Automatyka do projektów związanych z projektowanie, montażem i programowaniem systemów sterowania.
Adam Furmanek
Budowa Maszyn CNC
Wieloletnia współpraca z firmą Raion Automatyka w zakresie projektowania, montażu i programowania układów sterowania maszyn CNC pozwala nam z czystym sumieniem zarekomendować ich jako najwyższej klasy specjalistów którzy wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie.
Tomasz Kurowski
Brenderup
W grudnio 2015 w ramach budowania kultury Lean w naszej organizacji zleciliśmy konsorcjum firm SMART Project oraz RAION Automatyka wdrożenie systemu wspierającego zarządzanie produkcją Takt Time System na 4 liniach produkcyjnych. W toku dotychczasowej współpracy firma dała się poznać jak świadcząca wysoką jakość usług ale co ważniejsze, wykazująca szerokie zrozumienie potrzeb jako Klienta.