PRZENOŚNIKI - UKŁADY STEROWANIA

Integracja linii przemysłowych obejmuje układ przenośników dostosowany do konkretnego wyrobu, układ sterowania komunikujący się z maszynami produkcyjnymi oraz wizualizację (SCADA) umożliwiająca wygodną i intuicyjną obsługę linii.

 

Częścią integralną linii transportowych jest odpowiednio dobrany, zaprogramowany układ sterowania optymalizujący transport pod kątem czasu oraz zużycia energii. Na życzenie klienta w jego standardzie bądź w opracowanym firmowym standardzie prefabrykujemy rozdzielnie zasilająco-sterujące oraz prowadzimy okablowanie obiektowe.

 

Realizujemy również modernizacje linii technologicznych bądż wykonastwo pod projekt inwestora.

Wewnętrzny transport płytkowy

PRZENOŚNIKI PŁYTKOWE

Zajmujemy się integracją linii technologicznych polegającą na łączeniu poszczególnych maszyn produkcyjnych w jeden proces. Zajmujemy się projektowaniem optymalnego przepływu wyrobów i półwyrobów pomiędzy maszynami i gniazdami produkcyjnymi, automatyzując transport wewnątrz zakładu.

Transport wewnętrzny

PRZENOŚNIKI TAŚMOWE

Wykonujemy układy transportu wewnętrznego dostosowane do potrzeb klienta. W zależności od oczekiwań klienta realizujemy układy od prostych buforów oraz przenośników taśmowych, po bardziej zaawansowane bufory akumulacyjne, układy do łączenia oraz rozdzielania przepływów, windy, pozycjonery oraz układy zsynchronizowane z maszynami i urządzeniami towarzyszącymi.

PRZENOŚNIKI ROLKOWE

Posiadamy doświadczenie przy realizacji projektów dla wielu różnych branż, automatyzowaliśmy przepływ kartoników, paczek, pouchy, puszek, kremów, tubek, tacek, torebek herbaty, akumulatorów i wielu innych. Przeprowadzamy również harmonizacje oraz optymalizację pracy istniejących linii.

TRANSPORT NIESTANDARDOWY

W razie potrzeby zastosowania niestandardowych układów transportu proponujemy klientom przedstawienie ich potrzeb i oczekiwań. Zespół Raion ze swojej strony może przedstawić koncepcyjne rozwiązanie lub zaproponować przeprowadzenie analizy w celu rozpoznania dostępnych możliwości technicznych. Zaproponowane i uzgodnione wspólnie rozwiązanie które usatysfakcjonuje klienta może zostać wdrożone przez Zespół Raion. Kompleksowe podejście do realizacji w układzie: koncepcja-rozwiązane-projekt-realizacja pozwala na zachowanie wysokich standardów realizacji.

Układ sterowania wewnętrznego
Przenośniki płytkowe
Bezobsługowy transport wewnętrzny
Transport wewnętrzny w zakładzie produkcyjnym
Automatyczny transport wewnętrzny