PRZENOŚNIKI - UKŁADY STEROWANIA

Integracja linii przemysłowych obejmuje układ przenośników dostosowany do konkretnego wyrobu, układ sterowania komunikujący się z maszynami produkcyjnymi oraz wizualizację (SCADA) umożliwiająca wygodną i intuicyjną obsługę linii.

Częścią integralną linii transportowych jest odpowiednio dobrany, zaprogramowany układ sterowania optymalizujący transport pod kątem czasu oraz zużycia energii.

Na życzenie klienta w jego standardzie bądź w opracowanym firmowym standardzie prefabrykujemy rozdzielnie zasilająco-sterujące oraz prowadzimy okablowanie obiektowe.

Realizujemy również modernizacje linii technologicznych bądż wykonastwo pod projekt inwestora.

PRZENOŚNIKI PŁYTKOWE

Zajmujemy się integracją linii technologicznych polegającą na łączeniu poszczególnych maszyn produkcyjnych w jeden proces. Zajmujemy się projektowaniem optymalnego przepływu wyrobów i półwyrobów pomiędzy maszynami i gniazdami produkcyjnymi, automatyzując transport wewnątrz zakładu.

PRZENOŚNIKI TAŚMOWE

Wykonujemy układy transportu wewnętrznego dostosowane do potrzeb klienta. W zależności od oczekiwań klienta realizujemy układy od prostych buforów oraz przenośników taśmowych, po bardziej zaawansowane bufory akumulacyjne, układy do łączenia oraz rozdzielania przepływów, windy, pozycjonery oraz układy zsynchronizowane z maszynami i urządzeniami towarzyszącymi.

PRZENOŚNIKI ROLKOWE

Posiadamy doświadczenie przy realizacji projektów dla wielu różnych branż, automatyzowaliśmy przepływ kartoników, paczek, pouchy, puszek, kremów, tubek, tacek, torebek herbaty, akumulatorów i wielu innych. Przeprowadzamy również harmonizacje oraz optymalizację pracy istniejących linii.

TRANSPORT NIESTANDARDOWY

W razie potrzeby zastosowania niestandardowych układów transportu proponujemy klientom przedstawienie ich potrzeb i oczekiwań. Zespół Raion ze swojej strony może przedstawić koncepcyjne rozwiązanie lub zaproponować przeprowadzenie analizy w celu rozpoznania dostępnych możliwości technicznych. Zaproponowane i uzgodnione wspólnie rozwiązanie które usatysfakcjonuje klienta może zostać wdrożone przez Zespół Raion. Kompleksowe podejście do realizacji w układzie: koncepcja-rozwiązane-projekt-realizacja pozwala na zachowanie wysokich standardów realizacji.

raion transport
raion transport cola
raion transport sok
raion transport woda